Angelyn

Myslím, že jsem se z části probudila z říše snů

29. července 2012 v 0:55 | Angelyn
Ještě nedávno jsem byla neustále ponořená do mé fantazie.. možná jsem byla více zasněná a méně vnímala realitu. Uzavřená v tom svém světě plném Michaela, mých představ, jaké by to asi bylo, kdyby..... a spoustu dalšího. A když se na to teď dívám, mám pocit, že to nebylo správné. Občas si zafantarízovat je fajn, ale u mě už to vedlo k tomu, že bych se z toho všeho snad mohla časem doslova zbláznit. Ale teď... jsem zamilovaná. Poprvé ve svém životě.. není to platonická láska.. není to celebrita, kterou budu vídat jen z časopisů.. je to má láska, které se můžu dotkout, kterou můžu skutečně políbit, které se můžu dívat do očí, se kterou mohu opravdu promluvit. Většina dívek si najde svého kluka podstatně dřívě. Mě bude v srpnu 17 a až teď jsem něco takového prožila poprvé.. ale nestydím se za to.. to čekání se vyplatilo. Všem svým SB chci oznámit, že s blogem prozatím končím. Je mi to vážně líto.. Vždyť jsem ho ani pořádně nerozjela, ale přesto mi tenhle koníček přestal přinášet potěšení.. už nemám radost z toho, když vložím nový článek, už mě nebaví psát má povídka, dokonce už ani netrávím hodiny denně u obrázků a videoklipů Michaela.. Možná, že časem se ke svému blogu vrátím, ale zatím nemám ani trochu chuť.. Ať se vám ostatním v blogaření daří! Vaše blogy občas navštívím a přečtu si, co je u vás nového :). Hlavně, ať vám váš blog přináší radost. Protože to je nejdůležitější :)

S láskou Angelyn

Zpátky z Chorvatska

8. července 2012 v 22:06 | Angelyn
Hi! x)
Dnes jsem se vrátila z Chorvatska.. z počátku jsem byla docela zklamaná... matka slibovala, že pojedeme do Itálie. (už od mých sedmi let mi totiž snad každý rok slibovala, že se podíváme znova k moři, ale finančně to nevycházelo.. tak jsem čekala trochu více než Chorvatsko po tak dlouhé době.. ale lepší něco než nic!). Nakonec to nebylo špatné.. No a co jsem tam dělala? Ráno jsem vstala a šla k moři... v hodinách, kdy nejvíce svítilo slunce jsem zalezla do chatky.. většinou jsem usla.. a kolem šestnásté hodiny jsem znova zamířila k moři, večer jsem četla knihu nebo poslouchala hudbu... no.. a to je asi tak vše.. Občas jsem se i prošla po městě a jednou jsme byli na výletě lodí... Nebyli tam se mnou žádní přáleté v mém věku.. a s někým se seznámit mi dělá veliký problém.. jsem příliš stydlivá.. Ale pro mě bylo hlavní vidět zase moře a to se splnilo.. Dokonce jsem se i trochu opálila.. jsem bílá jako stěna.. a to i většinou přes léto, ale nakonec se mi povedlo alespoň trochu se opálit.. Docela jsem si odpočinula a zapomněla na všechny starosti.. ale jakmile jsem překročila práh našeho domu, znova na mě padl ten nepříjemný pocit.. to se mi stává často... že se doma cítím nešťastná.. vlastně ani pořádně nevím proč..
Brzy se dám do psaní další kapitoly, takže přemýšlím, jak to bude pokračovat =) No a jak si užíváte prázdniny vy? Doufám, že máte spoustu plánů, nebudete se ani na vteřinu nudit a užijete si ty dva měsíce pořádně naplno!


S láskou Angelyn

Doba se mění, dámy a pánové..

18. června 2012 v 1:30 | Angelyn

Mariah Carey - (*27. března, Huntington, Long Island, New York, USA) je americká popová zpěvačka, textařka, herečka a návrhářka. Se svými 230 miliony prodaných hudebních nosičů je nejprodávanější zpěvačkou na světě. Také jako jedna z mála zazpívá až pět oktáv. Má celkem 18 skladeb na prvním místě v hitparádě USA Billboard Hot 100. Před ní jsou už jen Beatles. Jako jedna ze tří žen, které se živí zpěvem se umístila na šestém místě jako nejbohatší žena v zábavním průmyslu (325 milionů dolarů). Za prodejnost alb získala 70 x platinové ocenění.
(Úvod zkopčený z wikipedie, jen pro ty, kteří nevědí (což nechápu), kdo tato žena je.)

Mám tuto zpěvačku velice ráda.. resp. její hudbu na počátku její kariéry.. převážně od roku 1990 - 1993. Zatímco na začátku 90. let, kdy jí všichni znali jako výbornou zpěvačku, dojímala davy lidí svým nádherným hlasem, dnes je z Mariah takzvaná M-I-M-I (jak si přezdívá), neboli zpěvačka s velkým poprsím, která se snaží být za každé příležitosti co nejvíc sexy... to, že dokáže vyspívát více než 5 oktáv, už ani moc nikoho nezajímá.. to je k vzteku.. Bohužel.. touto cestou se rozhodla od roku 1997 budovat svojí kariéru.. Je to jen její rozhodnutí.. No jo.. asi je lepší být známá jako sexbomba, než jako jedna z nejlepších zpěvaček, co kdy žila na této planetě..

Doba se mění, dámy a pánové.. a bude to čím dál tím víc horší. Že, Justine?

1993

2009

no a tohle mluví za vše:
OMG..

Můžu snít o čemkoliv chci a nikomu do toho nic není !!

18. června 2012 v 0:59 | Angelyn
I've got a Right To Dream
Mám právo na své sny. Nikomu do toho nic není! Můžu snít o čemkoliv chci, i přesto, že spousta snů se mi nikdy nesplní. Není to fyzicky možné.. přesto o nich můžu snít.. Třeba o opětované lásce někoho, koho nikdy nespatřím, o tom, jaké by to bylo, kdybych se narodila v jiný čas na jiném místě, o tom, kdybych měla ten nejkrásnější hlas na světě a mým zpěvem by lidem naskakovala husí kůže... Ať se mi za mé sny, myšlenky, přání smějí třeba tisíce lidí... Je to jen moje věc! Sny mi pomáhají aspoň k trochu příjemnějšímu životu na tomhle světě. Každý člověk na téhle planetě má spoustu snů - stejně jako já, nebo ty, proto se za ně nestyď.
Protože máš právo na sen
 
 

Reklama